Śląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.  poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. instrumentów finansowych i sprawozdawczości

Miejsce pracy: Katowice

Zadania bieżące:

• analiza i weryfikacja sprawozdań pośredników finansowych,

• współpraca w tworzeniu produktów finansowych,

• prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi w zakresie księgowo-finansowym,

• sporządzanie sprawozdań finansowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych,

• sporządzanie dla Zarządu raportów wynikających z bieżącej działalności Spółki,

• prowadzenie ewidencji umów handlowych oraz rejestru faktur,

• obsługa bankowości elektronicznej Spółki,

• współpraca w tworzeniu biznes planów, rocznych i wieloletnich planów działalności oraz planów budżetowych Spółki.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse/bankowość)

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• praktyczna znajomość MS Office, Outlook,

• wielozadaniowość, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,

• umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Oferujemy:

• stabilne wynagrodzenie i umowę o pracę na pełny etat,

• pracę w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia,

• możliwość rozwoju i awansu.

Prosimy również o dołączenie podpisanej klauzuli informacyjnej (RODO), której treść jest zamieszczona jest TUTAJ